Strona główna O serwisie Rejestracja Reklama Mapa strony RSS
W tym dziale dowiesz się co takiego wydarzy się w dniu dzisiejszym w naszym mieście i w jego okolicy. Poniżej w chronologicznej kolejności widoczne są wydarzenia z danego dnia, dzięki tym informacjom dowiesz się o której, godzinie odbędzie się interesujące Cię wydarzenie. Po prawej stronie możesz wybrać kategorię.

O tym co wydarzy się w dniu jutrzejszym zapraszamy jutro.

Lista co dzisiaj

Przed nami V Charytatywny Bal Żużlowca

Godz. 20.00 2015-01-15 Stadion Żużlowy przy ul. Wrzesińskiej, Kategoria: Wydarzenia

Już po raz piąty gnieźnieńskie środowisko sympatyków speedwaya spotka się na Charytatywnym Balu Żużlowca. Tym razem odbędzie się on w przepięknych wnętrzach pałacu Balcerowo (mieszczącego się przy ulicy Wrzesińskiej, niedaleko Stadionu Miejskiego), który należy do rodziny państwa Pietraków. Współpraca klubu z tak szacownym partnerem realizowana jest drugi rok w ramach umowy sponsorskiej, a hotel Pietrak posiada status naszego oficjalnego partnera hotelowego.

Podczas trwania imprezy odbędzie się tradycyjna licytacja żużlowych gadżetów i oryginalnych pamiątek, które dostarczą zawodnicy naszej drużyny. Uzyskane środki przeznaczone zostaną na realizację zadań programu „START na start”, realizowanym przez klub w ramach współpracy z gnieźnieńskim Domem Dziecka.

Na balu obecni będą wszyscy zawodnicy drużyny Łączyńscy – Carbon Startu Gniezno. Spotkanie z żużlowcami, moc atrakcji – i to wszystko 14 lutego, a więc walentynki i jednocześnie ostatnią sobotę karnawału. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu wszystkich miłośników „czarnego sportu”.

Początek V Charytatywnego Balu Żużlowca zaplanowano na godzinę 20. Zaproszenia (w cenie 200 złotych od pary) będzie można nabywać od najbliższego czwartku (15 stycznia) w siedzibie klubu (ul. Wrzesińska 25), w godz. 10-16.

 

źródło: start.gniezno.pl


firmy budowlane, fotograf, pizza Gniezno, Stomatolog Gniezno, ozdoby choinkowe ogłoszenia rolnicze iWrzesnia